OPERASYON VE UYGULAMALAR

Kliniğimizde aşağıdaki operasyonların tanı ve tedavileri yapılmaktadır;

BURUN ESTETİĞİ – RİNOPLASTİ

Burun Estetiği veya Rinoplasti, estetik amaçlı olarak burun şeklinin düzeltilmesi ve yeniden şekillendirilmesi için yapılan operasyondur.

REVİZYON RİNOPLASTİ

Bir veya daha fazla başarısız rinoplasti geçirmiş hastalar ya da operasyon başarılı olsa bile sonuçtan memnun olmayan adaylara planlanan ameliyattır.

TİPPLASTİ

Burnun kemer yapısında herhangi bir bozukluk olmayan, sadece burun ucu ve delikleri kısmında estetik ameliyat gerekliliği hisseden hastalara yapılan bir operasyona tipplasti adı verilir.

SEPTOPLASTİ

Burun içinde bulunan ve her iki burun deliğini ayıran bölmeye ‘septum’ adı verilir;septum deviasyonu (eğriliği) durumunda uygulanan operasyone septoplasti denir.

OTOPLASTİ(KEPÇE KULAK AMELİYATI)

Kulakların kafadan dışarı doğru olması gerekenden daha dik şekilde uzanmaları ve özellikle karşıdan ya da arkadan bakışta belirgin olarak görülmeleri “kepçe kulak deformitesi” olarak adlandırılmaktadır.

MENTOPLASTİ (ÇENE ESTETİĞİ)

Mentoplasti, çenenin estetik ameliyatı olup, çenenin yüz ile uyumlu hâle getirilmesi amacıyla yeniden yapılandırılması demektir. Çenenin görünüşünün ve yüzün genel orantılarının iyileştirilmesi bu cerrahi operasyonla gerçekleştirilir.

İLETİŞİM

ADRES:

Nish İstanbul Residence D blok no:174 Çobançeşme Mah. Sanayi Cd.

Bahçelievler/İstanbul

TELEFON:

+90 552 868 62 58

E-POSTA:

info@ahmethalitaydin.com

Bu site websitekurucu.com tarafından yapılmıştır.

tr_TRTurkish