BURUN ESTETİĞİ- RİNOPLASTİ

Burun Estetiği veya Rinoplasti , estetik amaçlı olarak burun şeklinin düzeltilmesi ve yeniden şekillendirilmesi için yapılan operasyondur.

BURUN ESTETİĞİ- RİNOPLASTİ

Yüzün estetik olarak en dikkat çeken yapısı olan burun, koku alma hissinin yanında soluduğumuz havayı ısıtma, temizleme ve nemlendirme gibi birçok önemli göreve sahiptir.
Burun estetik ve fonksiyonel bir organdır. Tüm bu fonksiyonlar ve estetik görüntü karşılıklı birbirleri ile etkileşim halindedir.
Bu sebepten burun içi ve dışı ile bir bütün olarak ele alınması gereken bir organdır.
Burun ameliyatında; estetik sorunlarla birlikte fonksiyonel sorunlarda eş zamanlı olarak çözülmelidir.

Burun estetiği tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de en sık yapılan estetik operasyondur.
Burun estetiğine olan ilgi son yıllarda daha da çok artmıştır. Bu artışta sosyal medyanın insanlar üzerindeki etkisi yadsınamaz, fakat bu artışın bir diğer sebebi teknolojinin gelişmesi ile birlikte burun estetiğinin artık eskisi gibi zor bir ameliyat olmaması ve daha konforlu bir ameliyat haline gelmesidir.

Estetik burun ameliyatları kadınlarda 16-17, erkeklerde ise 17-18 yaşından itibaren yapılabilir.
İyi yapılmış bir burun ameliyatı sonrası; kişinin burnundan çok; bakışlarının ortaya çıkması beklenir. İfade berraklaşır ve yüzün diğer güzellikleri ortaya çıkar.
Başarılı bir burun ameliyatında sizi tanımayanlar burun ameliyatı olduğunuzu anlamamalı, sizi tanıyan yakın çevreniz ise yüzünüzdeki pozitif değişimi fark etmelidir.

İLETİŞİM

ADRES:

Nish İstanbul Residence D blok no:174 Çobançeşme Mah. Sanayi Cd.

Bahçelievler/İstanbul

TELEFON:

+90 552 868 62 58

E-POSTA:

info@ahmethalitaydin.com

Bu site websitekurucu.com tarafından yapılmıştır.

tr_TRTurkish